П`ятниця
20.10.2017

Дошкільний навчальний заклад "Грайлик"
Інформація про сайт »

Фотоальбоми

Друзі

«  Жовтень 2017  »

Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад  «Грайлик», є комунальною власністю міста Здолбунів на підставі рішення Здолбунівської міської ради від 22.12.2000 року, №18 і є правонаступником   дошкільного навчального закладу №20 «Ластівка» станції Здолбунів Львівської залізниці.

Юридична адреса дошкільного закладу: 35700, Рівненська обл., Здолбунівський р-н, м. Здолбунів, вул. Садова, 39, т. 94-170, електронна адреса:  http://dnz-zd.ucoz.com, електронна пошта: gr_sad@ukr.net

Дошкільний навчальний заклад у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням «Про дошкільний навчальний заклад», Конвенцією про права дитини, «Про фізичну культуру і спорт», «Про дитяче харчування» та іншими нормативно-правовими актами.

Дошкільний заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем, 10,5 годинним режимом перебування. Вихідні дні: субота, неділя, святкові тощо.. Щоденний графік роботи дошкільного закладу: початок роботи о 7.30, закінчення роботи о 18.00.

В дошкільному закладі функціонують  4 групи загального розвитку. Одна група раннього віку, дві групи дошкільного, одна – старшого дошкільного віку.

Навчальний рік в дошкільному закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня до 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Навчальний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

У дошкільному закладі визначена українська мова навчання і виховання дітей.

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюється за Програмою розвитку дитини «Я у Світі» (2008р.). Учасниками навчально-виховного процесу у дошкільному закладі є: діти дошкільного віку, керівник, заступники керівника, педагогічні працівники, медичний працівник, помічники вихователів та няні, батьки або особи, що їх замінюють, фізичні особи, які надають освітні послуги у сфері дошкільної освіти.

Дошкільний заклад організовує освітній процес за такими пріоритетними напрямами: фізкультурно-оздоровчий з метою виховання здорової та компетентної особистості; музично-естетичний - для підтримки та розвитку обдарованості, природних нахилів та здібностей дітей дошкільного віку, пізнавальний – розвивати  пізнавальний потенціал та інтелектуальні здібності, розвивати творчі здібності, фантазію, уяву, активізувати мовлення, формувати вміння висловлювати та обґрунтовувати свої думки, розвивати образне мислення дитини, відчуття, сприймання, збільшити обсяг уваги та пам’яті, навчати бачити світ у взаємозв’язку його компонентів, розвивати кмітливість, спостережливість і допитливість дітей, спонукати до усвідомлення необхідності берегти й розуміти, яким є дозвілля.

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі здійснюють  вихователі, музичний керівник, інструктор з фізичного виховання, практичний психолог, вихователь – методист, завідувач ДНЗ. Педагогічні працівники дошкільного закладу підлягають атеста­ції, яка здійснюється, як правило, один раз на п'ять років відповідно до Ти­пового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвер­дженого Міністерством освіти і науки України.

Дошкільний заклад забезпечує збалансоване харчування дітей,

необхідне для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів, визначених МОЗ спільно з МОН молоді та спорту України  за погодженням з Мінфіном. У дошкільному закладі встановлено триразове харчування.

У дошкільному закладі забезпечуються права дитини у сфері дошкільної освіти:

безпечні та нешкідливі для здоров’я умови утримання, розвитку, виховання і навчання;

захист від будь-якої інформації, пропаганди та агітації, що завдає шкоди її здоров’ю, моральному та духовному розвитку;

захист від будь-яких форм експлуатації та дій, які шкодять здоров’ю дитини, а також фізичного та психічного насильства, приниження її гідності;

здоровий спосіб життя.