Неділя
17.12.2017

Дошкільний навчальний заклад "Грайлик"
Положення про прийом дітей у ДНЗ м.Здолбунів »

Фотоальбоми

Друзі

«  Грудень 2017  »

до рішення міської ради   від  18.12.2013 р.  № 964

про порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Здолбунова

I.Загальні  положення.

1.1. Положення розроблене згідно Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про дошкільний навчальний заклад
та визначає порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів міста Здолбунів (далі Порядок).
            1.2. Порядок запроваджується з метою:
            - забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти;
            - запровадження єдиного підходу щодо прийому дітей у дошкільні навчальні заклади міста Здолбунова;
            - запровадження електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів;
            -  спрощення процедури та вільний доступ до інформації щодо прийому дітей до дошкільних навчальних закладів.
            1.3. Порядок є обов’язковим для всіх дошкільних навчальних закладів міста, які перебувають у міській комунальній власності.

II.  Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності міста Здолбунова.

2.1. Набір дітей до дошкільного навчального закладу здійснює його керівник відповідно до списків,
сформованих електронною базою даних реєстрації дітей в дошкільний навчальний заклад.
            2.2. Для електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади міста Здолбунова використовується єдина
 електронна база з питань освіти порталу «Інформаційна система управління освітою» (далі - ІСУО) https://reg.isuo.org/.
            2.3. Позачергово зараховуються діти пільгових категорій (20% від загальної кількості місць), про що вносяться дані в картку електронного обліку.
            2.4. До пільгової категорії відносяться:
            2.4.1. Діти-інваліди, які не мають протипоказань до відвідування дошкільних навчальних закладів.
            2.4.2. Діти батьків – інвалідів I та ІІ груп.
            2.4.3. Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.
            2.4.4. Діти працівників правоохоронних органів: міліції, прокуратури.
            2.4.5. Діти працівників дошкільних навчальних закладів та педагогічних працівників.
            2.4.6. Діти багатодітних сімей, де є двоє і більше дітей дошкільного віку.
            2.4.7. Діти одиноких батьків (вдів, вдівців); діти одиноких матерів, статус яких підтверджено відповідним документом.
            2.4.8. Діти, які перебувають під опікою (піклуванням).
            2.4.9. Діти військовослужбовців, в тому числі таких, які проходять строкову службу.
            2.5. Прийом дітей від двох до трьох років у дошкільний навчальний заклад проводиться у червні-серпні місяці.
У випадку недоукомплектування груп керівник дошкільного навчального закладу здійснює прийом  упродовж календарного року
 (відповідно до списків, сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють,
 медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад, довідки дільничного лікаря
про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
            2.6. Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному дошкільному навчальному закладі та прохідним бар’єром на порталі ІСУО.
            2.7. Список дітей по групах в дошкільних навчальних закладах формується в останній декаді серпня поточного року.
            2.8. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.
            2.9. Питання ротації дітей в місті  в кожному окремому дошкільному закладі   завідуючі закладу здійснюють самостійно.
            2.10. Питання ротації дітей з одного дошкільного навчального закладу в інший в межах міста в електронній базі даних здійснює
відповідальний дошкільного навчального закладу на підставі звернення батьків та довідки дошкільного навчального закладу, де була зареєстрована дитина,
відповідно до дати постановки на електронний облік.

III. Контроль за порядком набору до дошкільних навчальних закладів.

3.1. Контроль за комплектацією груп дітьми покладається на керівника дошкільного закладу.
            3.2. Контроль за дотриманням Порядку набору до дошкільних навчальних закладів міста Здолбунова здійснюють
Здолбунівська міська рада та  відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації.

Секретар ради                                                                      В.Капітула