Неділя
17.12.2017

Дошкільний навчальний заклад "Грайлик"
Вихователі »

Фотоальбоми

Друзі

«  Грудень 2017  »

Кулєша Наталія Василівна

01.02.1970р.

I кваліфікаційна категорія

Загальний стаж роботи 19 років

У  1992р. отримала диплом спеціаліста Рівненського державного педагогічного інституту імені Д.В. Мануїльського, спеціальність «Дошкільне виховання», кваліфікація «Викладач педагогіки, психології дошкільної»

З 2001р.  – вихователь  ДНЗ «Грайлик»

Працюю над темою «Використання нетрадиційних методик малювання у роботі з дітьми»

Гурта Галина Григорівна

09.02.1968р.

I кваліфікаційна категорія

Загальний стаж роботи 32 роки

У 1987р. закінчила Кременецьке педагогічне училище імені Т.Г. Шевченка, спеціальність «Вихователь»

У  2009р. отримала диплом спеціаліста Рівненського державного гуманітарного університету, спеціальність «Вихователь дошкільного закладу, практичний психолог в закладах освіти»

Працюю над темою «Дидактичні ігри, як засіб логіко-математичного розвитку дошкільників»

Чуреєва Анжеліка Романівна

02.09.1973р.

Освіта вища.

Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст»

Загальний стаж роботи 7 років

У  2010р. отримала диплом спеціаліста Рівненського державного гуманітарного університету, спеціальність «Вихователь дошкільного закладу, практичний психолог в закладах освіти»

З 2010р.-  вихователь  ДНЗ «Грайлик»

На посаді практичного психолога ДНЗ «Грайлик» з 2011р.

У 2012р. отримала диплом магістра Рівненського державного гуманітарного університету, спеціальність «Викладач дошкільної педагогіки, психології та фахових методик у вищих навчальних закладах»

Працюю над темою «Психолого-педагогічні умови розвитку творчих здібностей у обдарованих дітей»

Польова Олена Борисівна

05.12.1981р.

Освіта - бакалавр

Загальний стаж роботи 8 років.

У  2012р. отримала диплом бакалавра Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту, спеціальність «Дошкільне виховання», кваліфікація «Вихователь дошкільного закладу, практичний психолог в закладах освіти»

У  2013р. закінчую Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут, спеціальність «Дошкільне виховання», кваліфікація «Вихователь дошкільного закладу, практичний психолог в закладах освіти»

Працюю над темою «Використання елементів казкотерапії у  роботі з дітьми молодшого дошкільного віку»

Павлюк Лариса Миколаївна

31.03.1981р.

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Загальний стаж роботи 11 років.

У 2001р. закінчила Кременецьке педагогічне училище ім. Т.Г. Шевченка, спеціальність «Образотворче мистецтво», кваліфікація «Викладач образотворчого мистецтва »

У  2003р. отримала диплом спеціаліста Рівненського державного гуманітарного університету, спеціальність «Образотворче мистецтво», кваліфікація «Викладач, майстер декоративно-прикладного мистецтва»

Працюю над темою «Формування соціальних навичок дітей молодшого дошкільного віку»

Ковальчик Наталія Віталіївна